Квартири з ремонтом

Квартири в наших комплексах — теперь з ремонтом!

Ми завжди йдемо назустріч побажанням наших власників, і тепер ви маєте можливість придбати квартиру з ремонтом від нашого акредитованого підрядника, або замовити ремонт в уже придбаній у наших комплексах нерухомості.

Вам не доведеться самим контролювати будівельників, стежити за перебігом робіт та переживати за якість. Не потрібно буде болісно вибирати матеріали та розмірковувати над колірними поєднаннями. За вас все зроблять професіонали, які вдумливо працювали над кожною дрібницею і які заощадять найважливіше — ваш час.

Для того, щоб полегшити ваш вибір вже на етапі дизайну, ми підготували три типові проекти інтер'єрів:

  • «Класичний»: стильний скандинавський інтер'єр, де продумана кожна деталь, немає нічого зайвого, а матеріали та відтінки чудово поєднуються один з одним. Цей інтер'єр підійде гостю, який надто зайнятий, і хоче, щоб ніщо не відволікало його від роботи. Стримані кольори, прямі лінії та правильно організований простір — ось запорука успіху цього стилю у вимогливих гостей.
  • "Лофт": дуже популярний останніми роками стиль, який підкреслює хороший смак власника. Такі інтер'єри воліють молоді, активні люди — вони намагаються взяти від життя по-максимуму і насолоджуються кожною хвилиною.
  • «Будуар»: ми розробили цей інтер'єр у розрахунку на молоду дівчину, яка любить оточувати себе гарними речами, фотографуватися та викладати свої фото у соцмережі. Для неї важливий стильний фон — а також великі шафи, де вона зберігатиме свої численні вбрання.

Таким чином, поки ваші сусіди самі організовуватимуть процес або чекатимуть, поки звільниться хороша бригада — ви будете насолоджуватися життям у вашій новій квартирі або вже отримувати дохід із оренди. Звертайтесь до нашого відділу продажів, приходьте на зустріч в офіс, вибирайте ваш варіант ремонту і через три місяці встановлюйте меблі та вішайте штори — все дуже просто!